Penzion Vyskeř Vyskeř
Penzion Vyskeř ubytování Vyskeř Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion Vyskeř / Vyskeř

Penzion Vyskeř je zrekonstruovaný historický objekt z roku 1844 a svou polohou v srdci Českého ráje je ideálním místem pro aktivní i pasivní formu odpočinku. Nabídka a interiér penzionu patří k nejatraktivnějším penzionům v této lokalitě.

Ubytování
Penzion Vyskeř poskytuje ubytování o celkové kapacitě  v deseti 2 až 6 lůžkových pokojích se základním vybavením. Celková optimální kapacita je 41 lůžek a s přistýlkami možná maximální kapacita 45 lůžek. Sociální příslušenství je umístěno veřejně( koupelna a WC na patře).
vstup do pokoje 14:00
opuštění pokoje 11:00

Restaurace
Restaurace penzionu Vyskeř nabízí pohoštění ve stylové restauraci s krbem -  kapacita 30 míst. V letních měsících je k dispozici letní terasa s kapacitou 68 míst a nabízí se rovněž využití salonku pro 35 míst. V jídelním lístku restaurace se můžete těšit na saláty a široký výběr minutkových jídel, bohatou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, točené pivo Svijanský Máz, Rohozec řezaný.

Okolí
Český ráj je název pro území ve středním Pojizeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek. Název „Český ráj“ původně označoval oblast Litoměřicka, osídlenou německy mluvícím obyvatelstvem. Současné vymezení vzniklo ve 2. polovině 19. století. Jako jeho autoři bývají uváděni lázeňští hosté, kteří navštěvovali lázně Sedmihorky. Český ráj leží necelých padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami  jako hrady, zámky.
Penzion Vyskeř Vyskeř - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Vyskeř Vyskeř - disponuje restauracíPenzion Vyskeř Vyskeř - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Vyskeř Vyskeř - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Vyskeř Vyskeř - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Semily

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com